Baltic Park Promenada – Świnoujście

Baltic Park Promenada – ŚwinoujścieBaltic Park Promenada – Świnoujście

80 APARTAMENTÓW / SPRZEDANE
37 LOKALI UŻYTKOWYCH / SPRZEDANE

Baltic Park Promenada jest częścią bałtyckiego kompleksu wypoczynkowego Baltic Park i jako jedyna inwestycja w Świnoujściu położona jest najbliżej morza (ok. 50m).

Każdego roku Świnoujście wygrywa internetowy ranking na najlepszy nadmorski kurort w Polsce. Szerokie, czyste i bezpieczne plaże co roku odznaczane są prestiżowym wyróżnieniem "Błękitnej Flagi".

Świnoujście jest także doskonałym węzłem komunikacyjnym. Łączą się tu ważne szlaki turystyczne, m.in. połączenie promowe ze Skandynawią oraz sieć ścieżek rowerowych z niemiecką stroną wyspy Uznam. To zaledwie kilka powodów, dla których to właśnie w Świnoujściu powstał kompleks wypoczynkowy Baltic Park Promenada.

Baltic Park Promenada to zespół 5 budynków położonych na wydmach, między promenadą a morzem. Wspólnie z Miastem Kristensen Group wybudował promenadę, która powstała specjalnie z myślą o mieszkańcach oraz świnoujskim kurorcie, stając się jego atrakcją.

W każdym budynku zaprojektowano 16 apartamentów o powierzchni od 35 do 52 m2, z tarasami widokowymi o powierzchni od 4 do 22 m2. Architektura zabudowy nawiązuje do stylu śródziemnomorskiego. Duże tarasy, rozbielona elewacja budynków, charakterystyczne żaluzjowe okiennice oraz widok na Bałtyk podnoszą komfort wypoczynku w tym najpiękniejszym północnym kurorcie.

Apartamenty wykończone zostały w standardzie pod "klucz". W pełni wyposażone są kuchnia i łazienka. Obiekt Baltic Park Promenada monitorowany jest całą dobę. Spokój i bezpieczeństwo mieszkańców gwarantuje nowoczesny system kamer. Na terenie kompleksu znajdują się także butiki, restauracje, kawiarnie oraz gabinety odnowy biologicznej.

Comments are closed.