Władysławowo

Inwestycja


Pięknie położona działka w bliskim sąsiedztwie plaży i Nadmorskiego Parku Krajobrazowego zasługuje na wyjątkowy projekt, który podkreśli jej naturalne walory. To właśnie tam Kristensen Group zrealizuje swoją kolejną, kameralną nadmorską inwestycję.

 

Lokalizacja


Władysławowo cieszy się od lat niesłabnącą popularnością wśród turystów. Tysiące osób co roku przyjeżdża tu, by cieszyć się wypoczynkiem nad polskim Bałtykiem, szerokimi plażami, bliskością natury i mnóstwem innych atrakcji, spośród których każdy znajdzie coś dla siebie. Na fascynatów podwodnego świata czeka Ocean Park, miłośników sportu zaskoczy Aleja Gwiazd Sportu, a ci, którzy wybierają przeżycia kulturalne, mogą spędzić godziny na imprezach organizowanych na Letniej Estradzie Koncertowej.
Władysławowo jest również rajem dla entuzjastów sportów wodnych i powietrznych. W sezonie widok ludzi szalejących na falach morskich czy swobodnie latających na kolorowych paralotniach jest dodatkową atrakcją dla tych, co wolą podziwiać takie aktywności z daleka.

 


Kristensen Group, Al. Rzeczypospolitej 18 lok. 70; 02-972 Warszawa